CLADIM INCREDERE, CONSTRUIM REZULTATE DE SUCCES

TRANZACTII IMOBILIARE & CONSTRUCTII

Cariera

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, plina de entuziasm si motivatie pentru a oferi clientilor servicii de inalta calitate, asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail office@modelconstruct.ro

Consilier Imobiliar

Cerinte:

    -Studii medii / superioare

    -Bune abilitati de comunicare

    -Entuziasm, concentrare pe rezultate

    -Capacitate de analiza si decizie

    -Bun negociator

    -Capacitate de predictie

    -Motivatie puternica pentru realizari financiare semnificative

    -Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows

    -Permis de conducere categoria B (obligatoriu)

    -Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala

Responsabilitati:

    -Consiliere imobiliara pentru clientii nostrii

    -Identificarea persoanelor care doresc sa faca tranzactii imobiliare

    -Prezentarea ofertelor potentialilor clienti

    -Intermediere intre vanzator si cumparator sau intre proprietar si  chirias

    -Crearea unei baze de date cu vanzatori

    -Construirea si mentinerea unei relatii bune cu clientii

Oferta:

          masina , laptop, telefon

          salariu fix si comisioane

          mediu de lucru placut

          posibilitati de promovare

Cauta proprietate dupa id
Proprietati dupa categorii
Vanzari
Inchirieri
Apartamente
Cabane
Case / Vile
Garsoniere
Spatii
Terenuri

Cluj Napoca
Calea Dorobantilor, nr. 51

Telefon mobil: 0756.431.837
Telefon fix: 0364.737.384

office@modelconstruct.ro
Adauga oferta
Cere oferta